7.Május
#ProgramElőadó(k)IdőpontHelyszín
1Rendhagyó történelemóra – „Psalmus Hungaricus” pódiumműsorMeister Éva 11:00Paulay Ede Színház
2Várak és Erődtemplomok - festmény kiállításPotyók Tamás 13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
3Tokaj hírös vára - előadásMakoldi Miklós 13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
4Magyar Királyok Arcképcsarnoka - kiállításSomogyi Győző 13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
5Hallgassátok meg Magyarim! - kuruc nótákTokos Zenekar 13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
6Bakonyi poroszkálás - kiállításKörmendi Béla 13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
7Borászati Mesterkurzus13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj
8A RegnumFest2020 csapatainak ünnepélyes történelmi felvonulása15:30Fesztiválkatlan parkoló - Tokaj főtér, Szent István szobor útvonal
9A RegnumFest2020 és a Szent László Liga ünnepélyes megnyitója16:00Tokaj főtér, Szent István szobor
10Mátyás és Janus - színdarabUdvari Kamaraszínház – MKUK 19:00Paulay Ede Színház
11VIP fogadás és borkóstoló a meghívott díszvendégek részvételével19:00Tokaj, Rákóczi Pince Lovagterme
12Máglyatűz és muzsikaBunda Banda , Zespol JAR (PL) 21:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
13Hejj! Regő! Rejtem!Regős Sziránszki József 21:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
8.Május
#ProgramElőadó(k)IdőpontHelyszín
1Főhajtás9:30Szent László szobor a Templomnál
2A Nemzeti Zászlóforgató Csoport toborzó produkciója10:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
3A nemzetközi gyalogos, lovas és íjász csapatok ünnepélyes sorakozója10:10Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
4A Magyar Történelmi Zászlók ünnepélyes fölvonulása a színpadra10:20Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
5A Szent Korona (másolat) és díszkísérete ünnepélyes bevonulása a színpadra10:25Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
6A „RegnumFest2020” csapatainak és résztvevőinek köszöntése10:30Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
7Szabolcs Község polgármesterének köszöntője10:40Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
8Nemzeti Himnuszok10:50Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
9A csapatok elvonulása11:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
10Szent László Liga ÍjászversenyMarx Tibor István , Magyar Történelmi Íjásztársaság 11:00Ispánsági Földvár
11Castrum Ladislaie Haditábor11:00Ispánsági Földvár
12100 Magyar Lovas - képzőművészeti kiállításSomogyi Győző 11:00Református Látogató és Bemutatóközpont
13Rendhagyó történelemórák, SzalmavárBajvívó Magyarok HSE , Szent László Vitézei Egyesület 11:30Árpád-kori Templom és a Látogatóközpont közötti térség
14Árpád-kori kézműves bemutatók és történelmi kirakodóvásár 11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
15Szabolcsi őstermelők vására, kézműves helyi finomságokkal11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
16Hungarikumok kóstolója - tokaji borászatokkal és szabolcsi pálinkásokkal11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
17Ének és muzsika a hősi időkből Zespol JAR (PL) , Keleti Szél , Regős Sziránszki József 11.00-tőlSzabadtéri Színpad
18Vitézek - könyvbemutatóDr Hidán Csaba , Janváry Zoltán 13:00Szabadtéri Színpad
19Muzsika, ének és tánc öregapáink korábólIgricze Néptáncegyüttes , Silvatica Zenekar 13:00Szabadtéri Színpad
20Napról napra Trianon - könyvbemutató, közönségtalálkozóGyulai György , Demkó Attila 14:00Református Látogató és Bemutató Központ
21A Nemzeti Zászlóforgató Csoport és a dobosok felvezető produkciója16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
22A Szent Korona (másolat) ünnepélyes bevonulása a Szent István király által Szűz Mária Boldogasszony tiszteletére építtetett Árpád-kori Templomba16:15Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
23„Az ágahegyin es túl…” - mesemondásSoós Emőke 16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
24Szent Korona közszemle16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
25„VIVAT LADISLAUS!” – lengyel, magyar, horvát/dalmát és ruszin nyelven előadott középkori dalok és himnuszok Szent László király tiszteletére17:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
26A Szent Korona ünnepélyes kivonulása a Templomból18:30Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
27Mesetáncház és GyermekfoglalkozásokAranyalma Páros 15:00-tőlMudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”
28Vitéz László kalandjai az ördöggel - bábjátékBurattinó Bábszínház 17:00Mudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”
29Egész napos nyitott műhely a helyi fazekasokkal a Földvár kapujában11:00-tőlKedves Levente Hagyományőrző Porta - „FAZEKASKERT”
30Magyar Agár-futtatás, az ősi magyar kutyafajta vágtája a Tisza-parti fövenyen12:00-tőlTisza-parti Lovas Pást
31„Őzvadász az égből” – idomított kőszáli sas bemutató és látványetetés.12:00-tőlTisza-parti Lovas Pást
32Lovas harci bemutatók a Tisza partjánPusztai Rókák , Salföldi Kopjások 13:00Tisza-parti Lovas Pást
33Esti csűrdöngölésMagyaRock 18:30Várkapu Pihenő
34Kormorán nagykoncert20:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
9.Május
#ProgramElőadó(k)IdőpontHelyszín
1A Nemzeti Zászlóforgató Csoport és a dobosok toborzó produkciója10:30-tólFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
2Lovagok - előadásBíró Csaba , Gulyás László 10:30-tólFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
3Zenei előadásokBunda Banda , Zespol JAR (PL) 12:00-tőlFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
4Mert nem csak szőr, a Magyar Bajusz! - bajuszversenyMagyar Bajusz Társaság 12:00-tőlFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
5Árpád-kori kézműves bemutatók és történelmi kirakodóvásár 11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
6Szabolcsi őstermelők vására, kézműves helyi finomságokkal12:00-tólÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
7Hungarikumok kóstolója tokaji borászatokkal és szabolcsi pálinkásokkal11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség
8Egész napos nyitott műhely a helyi fazekasokkal a Földvár kapujában10:00-tólKedves Levente Hagyományőrző Porta - „FAZEKASKERT”
9Mesetáncház és GyermekfoglalkozásokAranyalma Páros 13:00-tólMudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”
10Lovas harci bemutatók a Tisza partjánPusztai Rókák , Salföldi Kopjások 14:00-től
11Szent Korona (másolat) közszemle 14:00-tőlÁrpád-kori Templom
12Szent László Liga Íjászverseny - döntőkMagyar Történelmi Íjásztársaság 10:00-tőlIspánsági Földvár
13Castrum Ladislaie Haditábor11:00-tőlIspánsági Földvár
14KÖZPONTI ZÁRÓÜNNEPSÉG ÉS DÍJÁTADÁSOK15:30Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
15Szent László király szobrának megkoszorúzásával és a Templom kapujának bezárásával ér véget a „RegnumFest2020” programja16:30Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér
16Kapuzárás18:00
08Aug, 2017
#SessionSpeaker(s)TimeVenus
1Wordpress VOLUNTEER PROGRAMChelsie 10:00 AM - 11:00 AMROOM B
2Wordpress CareerWilliam Johnson 10:00 AM - 11:00 AMROOM C
3Wordpress CheckerRuth Smith 11:00 AM - 12:00 AMROOM D
4Wordpress DesignerJamie Wen 14:00 AM - 16:00 AMROOM D