Napok
Hours
Minutes
Secounds

BUSINESS CONFERENCE 2018

10 - 12 DECEMBER, 2018, DUBLIN

Art Wordshop 2019

Where The Business World Meets

Conference dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum.

Event Schedules

7.Május

Rendhagyó történelemóra – „Psalmus Hungaricus” pódiumműsor

Speaker: Meister Éva
11:00Paulay Ede Színház

Várak és Erődtemplomok - festmény kiállítás

Speaker: Potyók Tamás
13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

Tokaj hírös vára - előadás

Speaker: Makoldi Miklós
13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

Magyar Királyok Arcképcsarnoka - kiállítás

Speaker: Somogyi Győző
13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

Hallgassátok meg Magyarim! - kuruc nóták

Speaker: Tokos Zenekar
13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

Bakonyi poroszkálás - kiállítás

Speaker: Körmendi Béla
13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

Borászati Mesterkurzus

13:00Világörökségi Bormúzeum Tokaj

A RegnumFest2020 csapatainak ünnepélyes történelmi felvonulása

15:30Fesztiválkatlan parkoló - Tokaj főtér, Szent István szobor útvonal

A RegnumFest2020 és a Szent László Liga ünnepélyes megnyitója

16:00Tokaj főtér, Szent István szobor

Mátyás és Janus - színdarab

19:00Paulay Ede Színház

VIP fogadás és borkóstoló a meghívott díszvendégek részvételével

19:00Tokaj, Rákóczi Pince Lovagterme

Máglyatűz és muzsika

21:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Hejj! Regő! Rejtem!

21:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
8.Május

Főhajtás

9:30Szent László szobor a Templomnál

A Nemzeti Zászlóforgató Csoport toborzó produkciója

10:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

A nemzetközi gyalogos, lovas és íjász csapatok ünnepélyes sorakozója

10:10Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

A Magyar Történelmi Zászlók ünnepélyes fölvonulása a színpadra

10:20Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

A Szent Korona (másolat) és díszkísérete ünnepélyes bevonulása a színpadra

10:25Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

A „RegnumFest2020” csapatainak és résztvevőinek köszöntése

10:30Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Szabolcs Község polgármesterének köszöntője

10:40Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Nemzeti Himnuszok

10:50Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

A csapatok elvonulása

11:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Szent László Liga Íjászverseny

11:00Ispánsági Földvár

Castrum Ladislaie Haditábor

11:00Ispánsági Földvár

100 Magyar Lovas - képzőművészeti kiállítás

Speaker: Somogyi Győző
11:00Református Látogató és Bemutatóközpont

Rendhagyó történelemórák, Szalmavár

11:30Árpád-kori Templom és a Látogatóközpont közötti térség

Árpád-kori kézműves bemutatók és történelmi kirakodóvásár

11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Szabolcsi őstermelők vására, kézműves helyi finomságokkal

11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Hungarikumok kóstolója - tokaji borászatokkal és szabolcsi pálinkásokkal

11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Ének és muzsika a hősi időkből

11.00-tőlSzabadtéri Színpad

Vitézek - könyvbemutató

13:00Szabadtéri Színpad

Muzsika, ének és tánc öregapáink korából

13:00Szabadtéri Színpad

Napról napra Trianon - könyvbemutató, közönségtalálkozó

14:00Református Látogató és Bemutató Központ

A Nemzeti Zászlóforgató Csoport és a dobosok felvezető produkciója

16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

A Szent Korona (másolat) ünnepélyes bevonulása a Szent István király által Szűz Mária Boldogasszony tiszteletére építtetett Árpád-kori Templomba

16:15Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

„Az ágahegyin es túl…” - mesemondás

Speaker: Soós Emőke
16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

Szent Korona közszemle

16:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

„VIVAT LADISLAUS!” – lengyel, magyar, horvát/dalmát és ruszin nyelven előadott középkori dalok és himnuszok Szent László király tiszteletére

17:00Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

A Szent Korona ünnepélyes kivonulása a Templomból

18:30Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

Mesetáncház és Gyermekfoglalkozások

15:00-tőlMudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”

Vitéz László kalandjai az ördöggel - bábjáték

17:00Mudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”

Egész napos nyitott műhely a helyi fazekasokkal a Földvár kapujában

11:00-tőlKedves Levente Hagyományőrző Porta - „FAZEKASKERT”

Magyar Agár-futtatás, az ősi magyar kutyafajta vágtája a Tisza-parti fövenyen

12:00-tőlTisza-parti Lovas Pást

„Őzvadász az égből” – idomított kőszáli sas bemutató és látványetetés.

12:00-tőlTisza-parti Lovas Pást

Lovas harci bemutatók a Tisza partján

13:00Tisza-parti Lovas Pást

Esti csűrdöngölés

Speaker: MagyaRock
18:30Várkapu Pihenő

Kormorán nagykoncert

20:00Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér
9.Május

A Nemzeti Zászlóforgató Csoport és a dobosok toborzó produkciója

10:30-tólFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Lovagok - előadás

10:30-tólFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Zenei előadások

12:00-tőlFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Mert nem csak szőr, a Magyar Bajusz! - bajuszverseny

12:00-tőlFöldvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Árpád-kori kézműves bemutatók és történelmi kirakodóvásár

11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Szabolcsi őstermelők vására, kézműves helyi finomságokkal

12:00-tólÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Hungarikumok kóstolója tokaji borászatokkal és szabolcsi pálinkásokkal

11:00-tőlÁrpád-kori Templom és a Rendezvénytér közötti térség

Egész napos nyitott műhely a helyi fazekasokkal a Földvár kapujában

10:00-tólKedves Levente Hagyományőrző Porta - „FAZEKASKERT”

Mesetáncház és Gyermekfoglalkozások

13:00-tólMudrány Kúria - „ZENÉLŐ MESEKERT”

Lovas harci bemutatók a Tisza partján

14:00-től

Szent Korona (másolat) közszemle

14:00-tőlÁrpád-kori Templom

Szent László Liga Íjászverseny - döntők

10:00-tőlIspánsági Földvár

Castrum Ladislaie Haditábor

11:00-tőlIspánsági Földvár

KÖZPONTI ZÁRÓÜNNEPSÉG ÉS DÍJÁTADÁSOK

15:30Földvár Szabadtéri Színpad és Rendezvénytér

Szent László király szobrának megkoszorúzásával és a Templom kapujának bezárásával ér véget a „RegnumFest2020” programja

16:30Árpád-kori Templom és a Szent László szobortér

Kapuzárás

18:00
08Aug, 2017

Wordpress VOLUNTEER PROGRAM

Speaker: Chelsie
10:00 AM - 11:00 AMROOM B

Wordpress Career

Speaker: William Johnson
10:00 AM - 11:00 AMROOM C

Wordpress Checker

Speaker: Ruth Smith
11:00 AM - 12:00 AMROOM D

Wordpress Designer

Speaker: Jamie Wen
14:00 AM - 16:00 AMROOM D

Who's Speaking?

Jeff Severin

Jeff Severin

Pixar Animation Studios

Jamie Wen

Jamie Wen

GM, The boxtrap

Chelsie

Chelsie

CEO, Hatem Co.

William Johnson

William Johnson

Producer, CSI:Cyber

Ruth Smith

Ruth Smith

CCO, Bittorrent

Rickey D.NG

Rickey D.NG

CEO, The Sage Group

Robin Guzman

Robin Guzman

Co-Founder & CEO, Slack

Cody Ball

Cody Ball

Pixar Animation Studios

Buy Tickets

$39/day
Personal
  • Entrance
  • Coffee Break
  • Certificate
  • Workshop
$189/day
Premium
  • Entrance
  • Coffee Break
  • Certificate
  • Workshop

Join Art Workshop 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.nissim

Our Event Sponsors

Interested in becoming a sponsor?

Sign Up For Our Newsletter